Rekreačné stredisko Svojanov Motylek :::

Rekreačné stredisko Motylek / Svojanov

Rekreačný areál Motýlek sa nachádza neďaleko od Moravskej Třebovej v prekrásnej rekreačnej oblasti Svojanov, jednej z oblastí s najčistším vzduchom v Českej republike.

Areál ponúka celoročné ubytovanie v chatkách vybavených zariadenou kuchyňou, sprchovacím kútom, krbom s možnosťou grilovania a ostatným zariadením. Pobyt domácich zvierat nie je možný.

Svojanov Rekreačné stredisko Motýlek ubytovanie :
Rekreačný areál ponúka na ubytovanie 5 osemlôžkových chatiek, 8 štvorposteľových chatiek a 2 šesťlôžkové. Osemlôžkové chaty majú tri spálne a sú vybavené televíziou, automatickou práčkou a umývačkou riadu. Štvorlôžkové chaty majú vybavenú kuchyňu, majú jednu spálňu, sociálne zariadenie a šesťlôžkové chaty majú dve obytné miestnosti a rovnaké vybavenie ako štvorlôžkové. Všetky chatky sú s možnosťou prístelky.

Rekreačný areál Motýlek Svojanov služby :
Súčasťou areálu je parkovisko, viacúčelové ihrisko, centrálny bazén a altánok s občerstvením (v sezóne). Ponuka miest aj pre stany a karavany. Stravovanie vlastné alebo možnosť v hoteli (200 m od areálu).

Dovolenka Rekreačné stredisko Motýlek ubytovanie v okolí Moravskej Třebovej :
Okolie penziónu ponúka množstvo kultúrno zaujímavých miest, hustú sieť turistických chodníkov, kvalitné cyklotrasy najmä pre horské bicykle, kúpalisko, možnosť rybárčenia, v zime za dobrých snehových podmienok bežecké trate. 30 km od areálu je lyžiarsky vlek. Možnosť jazdy na koni. Lety horkovzdušným balónom, popr. športovým lietadlom.

Rekreačný areál Motýlek ubytovanie Svojanov navigácia :
Od Moravskej Třebovej alebo Mohelnice - Za mestom Moravská Třebová asi 2 km odbočíte smer Borušov, Maletín. Prejdete obcou Borušov, ďalej cez kopec. Zíďte priamo vo Svojanove, kde po ľavej ruke budete mať Rekreačné stredisko Motýlek.

Rekreačné stredisko Svojanov Motylek - Pri hotely je vlastné parkoviskoRekreačné stredisko Svojanov Motylek - k dispozícii letná terasaRekreačné stredisko Svojanov Motylek - tenis - v blízkosti hotelaRekreačné stredisko Svojanov Motylek - krytý bazén v hoteliRekreačné stredisko Svojanov Motylek - Televizor má príjem satelitných  programůRekreačné stredisko Svojanov Motylek - Iybz sú vybavené televízoromRekreačné stredisko Svojanov Motylek - Izby s vlastnou kúpelkouRekreačné stredisko Svojanov Motylek - Izby s vlastnou toaletou

::: Adresa :::

Rekreačné stredisko Motylek, Svojanov 16 u Moravske Trebove
Svojanov 57101 Czech Republic
Pension-Svojanov-Motylek@cz-hotel.eu

::: Aktuálne počasie :::

Denná tepl.: 3 °C
Nočná tepl.: -2 °C
Vietor: 6 m/s
Rekreačné stredisko Motylek ubytovanie Svojanov Aktuálne počasie ::: hmla

Nevyhovuje Vám toto rekreačné stredisko? Ďalšie ubytovanie nájdete tu.

Ubytovanie Slovensko
Odporúčajte tyto stránky: